Transcambrian – dali jsme to ;-)

Tak zatím jen velmi stručně – tento kostlivec nám už totiž ve skříni visí pěkně dlouho a je třeba ho vymést ven.

IMG_8121

 

Nějakých 160km cestou necestou na MTB napříč středním Walesem z anglického Kingstonu na welšských hranicích směrem k západnímu pobřeží. Normálně se to jezdí za tři dny s tím, že si necháte převážet bagáž a spíte v B&B. My jsme se rozhodli pro dny čtyři a bagáž na zádech…

IMG_7819

Poslední květnové pondělí je v Anglii státní svátek, takže si prodloužený víkend vyloženě říkal o akci podobného typu. Počasí nám neuvěřitelně přálo, sluníčko svítilo, většina bažin byla relativně suchá a batohy s nejnutnější výbavou na zádech se taky nakonec daly přežít. Pokud by někoho zajímaly další informace, tak se dají dohledat na stránkách IMBA UK, která celou tuhle trasu vymyslela. Pěkný článek o jednom šílenci, který ji ujel za třináct hodin je potom tady (pozor je to 17 MB pdf soubor). Časem se snad pustíme do dalších podrobností.

Fotky pak tradičně v naší galerii.

IMG_7791

English summary:

Just very briefly: we managed to complete the Transcambrian MTB trail. Back in May, excellent conditions, about 160km from Kingston to the coast. More details and photos will hopefully follow in the near future.

More photos can be found in gallery.

transcambrian200905

Leave a Reply

Your email address will not be published.