Amsterdam Friday Night Skate

Další městský příspěvek v poměrně krátkém čase? Ano, opět za tím můžete hledat kongresovou turistiku. Do Amsterdamu jsem jel na evropský obezitologický kongres a pěkně se to sešlo, že program byl až do soboty, ale páteční večer byl volný (společnou laboratorní večeři nepočítám). Před třemi lety mě nadchlo amsterdamské páteční in-line bruslení po městě a tak jsem brusle přibalil i tentokrát.

IMG_7482

Continue reading

Vážení milí mlčenliví návštěvníci!

Vězte, že i nadále hodláme průběžně referovat o našich aktivitách prostřednictvím tohoto blogu. Najdete tu i odkazy na průběžně doplňované fotogalerie. Na oplátku budeme vděční za vaši zpětnou vazbu v podobě komentářů, tak se nestyďte, čtěte, komentujte, kritizujte, chvalte a tak vůbec, jak se komu líbí. Těšíme se!

Dear visitors!

Due to the multiplied requests we have recently started to add a summary in English under each of the blog posts. Most of the posts also include links to our continually updated photogallery. We welcome your feedback, so please feel free to keep reading as well criticising or just general commenting, as you wish. Enjoy!

Kalendáře 2009

Pro ty z vás, kteří by chtěli mít některý z našich kalendářů a nedostalo se jim vytištěného exempláře, a stejně tak pro ty, kteří kalendář sice dostali, ale touží po jiném tématu, plníme slib z vánoční besídky a dáváme je ke stažení na web. Kalendáře jsou v celkem použitelné kvalitě ve formátu pdf, průměrná velikost souboru činí 5 MB, akorát černobílý nám nějak nabobtnal a počítejte s 10 MB dat ke stažení. Najde=li se mezi vámi obzvláštní perfekcionista, který bude toužit po vyšší kvalitě fotek, nezbude mu, než nás kontaktovat a domluvit si nějaký off-line způsob předání. Už takhle máme pocit, že dáváme na net až zbytečně dobré fotky ;-).